Aktuality

 Podzim 🍁🍂

Fantasymuzeum 🤖

V malé vesničce Černvír, blízko hradu Pernštejn, vybudoval p. Krištof na půdě FANTASYMUZEUM. Jeho plastiky jsou inspirovány díly J. Verna, K. Zemana a K. Čapka. Při tvorbě svých děl používá industriální odpad-plasty, železo, hliník, sklo a dřevo.
 

 

POLIČKA plná her!

Muzeum v Poličce připravilo výstavu deskových a společenských her pro všechny. Čekají na vás hry nové, ale i  léty    prověřené, hry pro celou partu i jednotlivce, pro malé i větší, hry klasické i moderní. Výstava nabízí rozsáhlou sbírku PEXES. 

 

Veselé Velikonoce!

 

Slevový voucher

Chystáte se vyrazit lyžovat na Vysočinu? Využijte slevového voucheru s 10% slevou na skipas u Ski snowparku Harusův kopec u Nového Města na Moravě nebo v Skiareálu Jimramov. Na portálu vysocina.eu najdete odkaz na slevový voucher, který po zaregistrování příjde na email. Voucher je nutné vytisknout a předložit na pokladně. Zájemci ho mohou získat opakovaně. Kampaň trvá až do 31. března 2022.

Poděkování

Zapojili jsme se do projektu poděkování „Sestřičky, děkujeme aneb Péče nás spojuje – přijeďte si k nám odpočinout“.

Věnovali jsme dva pobyty pro zdravotníky, kteří to v nedávné době měli obtížné a přesto byli připraveni nám vždy pomoci.

Záleží nám, aby děti byly u nás v bezpečí. Proto jsme instalovali v každém apartmánu ke schodům bezpečnostní dvířka.